Wszyscy uczestnicy przybywają do Centrum Kultury Izabelin na godz. 11.00
godz. 11.00 - 14.00 zajęcia wokalne z Anną Stokalską oraz próba generalna z orkiestrą festiwalową
godz. 14.00 - 16.00 przerwa (obiad, przygotowania do koncertu, próba Singin’Birds)
godz. 16.00 KONCERT KONKURSOWY VI MAZOWIECKIEGO FESTIWALU PIOSENKI – IZABELIN 2017
Bezpośrednio po Koncercie Konkursowym na scenie wystąpi GWIAZDA FESTIWALU -Singin’Birds
Po występie Gwiazdy Festiwalu i obradach JURY - ogłoszenie wyników oraz rozdanie dyplomów i nagród.

Kolejność wykonawców podczas Koncertu Konkursowego VI MAZOWIECKIEGO FESTIWALU PIOSENKI – IZABELIN 2017

1. Gabrysia Zalewska            "Malutkim i tym większym"
2. Maja Młodzińska            "Wieczorny walczyk"
3. Anna Gąsiorkiewicz            "Mała pocieszanka"
4. Roksana Ziemińska            "Letnia cza cza"
5. Marta Marat                "Kolorowy Wiatr"
6. Urszula Dorosz            "Blues Bujany"
7. Justyna Galaszewska            "O deszczu, jesieni i ..."
8. Zespół Rokendrolki                "Małe c"
9. Olga Jagieło                "To co żyje w nas"
10. Kamil Kieszkowski            "Szabada"
11. Zuzanna Lietz            "Co nam w duszy gra"
12. Aleksandra Matuszczyk        "Polska miłość"
13. Zespół Wydźwięk            "Ewrybadyczna"
14. Zespół Wokalny Sweet Angels        "Piosenka jest dobra na wszystko"
15. Natalia Napiórkowska, Mateusz Wierzbowski    "Hej żeglujże żeglarzu"
16. Alicja Stypik            "W zaplątaniu serc"
17. Alicja Szemplinska            "Stawiam pierwsze kroki"
18. Amelia Andryszczyk            "Marzenia"
19. Natalia Czapla            "Będziesz chciał"
20. Piotr Zubek                "Medytacje wiejskiego listonosza"
21. Zuzanna Bomze            "A jeśli nie znajdziesz"
22. Julia Perz                "Biała armia"
23. Anna Nguyen Viet            "Nie ma, nie ma ciebie"
24. Kinga Kołodziej i Tomasz Baracz    "Wiosennie liryczni"
25. Barbara Małecka            "Nasza klasa"

 

 


 

VI MAZOWIECKI FESTIWAL PIOSENKI – IZABELIN 2017

Impreza odbędzie się w Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21, Izabelin

Piątek – 21.04.2017 r. od godz. 15:30

Warsztaty wokalne z Anną Stokalską dla osób zaproszonych.
Koniecznie weźcie ze sobą podkłady muzyczne i teksty piosenek które śpiewałyście na eliminacjach.
Wszyscy uczestnicy przychodzą do Centrum Kultury Izabelin o godzinie 15.30
Lista zaproszonych do udziału w warsztatach: Helena Jerzak Vel Dobosz, Amelia Zbucka, Zuzanna Przedpełska, Julia Rańda, Michalina Dudziej, Iga Kusztal, Pola Radoń, Julia Gąsiorkiewicz, Julia Sawicka,
Julia Karpińska, Nina Wójcik, Alicja Kłosińska, Aleksandra Merchel, Olga Lipińska.

 

Sobota – 22.04.2017 r.

Warsztaty wokalne oraz próby indywidualne

Wskazane jest, aby podczas warsztatów oraz prób obecni byli instruktorzy.

Wszyscy uczestnicy uczą się piosenki finałowej pt. „Ewrybadyczna”

 Uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na dwie grupy.

                                                                                     

Koniecznie weźcie ze sobą wydrukowane teksty piosenek !                 

10.00 – 11.00 Warsztaty z Anną Stokalskągrupa pierwsza
Do udziału w warsztatach wokalnych grupy I zapraszamy również:
Helena Jerzak Vel Dobosz, Amelia Zbucka, Zuzanna Przedpełska, Julia Rańda, Michalina Dudziej, Iga Kusztal, Pola Radoń

Próby indywidualne z orkiestrą festiwalową – grupa pierwsza

Grupa pierwsza

11.00 – 11.15 – Gabrysia Zalewska - Malutkim i tym większym

11.15 – 11.30 – Anna Gąsiorkiewicz - Mała pocieszanka

11.30 – 11.45 – Maja Młodzińska - Wieczorny walczyk

11.45 – 12.00 – Zespół Rokendrolki - Małe c

12.00 – 12.15 – Roksana Ziemińska - Letnia cza cza

12.15 – 12.30 – Marta Marat - Kolorowy wiatr

12.30 – 12.45 – Olga Jagieło - To co żyje w nas

12.45 – 13.00 – Piotr Zubek - Medytacje wiejskiego listonosza

13.00 – 13.15 – Julia Perz - Biała armia

13.15 – 13.30 – Alicja Szemplinska - Stawiam pierwsze kroki

13.30 – 13.45 – Amelia Andryszczyk – Marzenia

13.45 – 14.00 – Zuzanna Bomze – A jeśli nie znajdziesz

w godz. 14.00 - 15.15 - przerwa obiadowa

 

  • 15 – 16.15 Warsztaty z Anną Stokalską - grupa druga
    Do udziału w warsztatach wokalnych grupy II zostały również zaproszone:
    Julia Gąsiorkiewicz, Julia Sawicka, Julia Karpińska, Nina Wójcik, Alicja Kłosińska,
    Aleksandra Merchel, Olga Lipińska.

Próby indywidualne z orkiestrą festiwalową – grupa druga

Grupa druga

 

16.15 – 16.30 – Urszula Dorosz - Blues Bujany

16.30 – 16.45 – Justyna Galaszewska - O deszczu, jesieni i …

16.45 – 17.00 – Zuzanna Lietz - Co nam w duszy gra

17.00 – 17.15 – Zespół Wydźwięk - Ewrybadyczna

17.15 – 17.30 – Alicja Stypik - W zaplątaniu serc

17.30 – 17.45 – Natalia Czapla - Będziesz chciał

17.45 – 18.00 – Natalia Napiórkowska, Mateusz Wierzbowski - Hej żeglujże żeglarzu

18.00 – 18.15 – Zespół Sweet Angels - Piosenka jest dobra na wszystko

18.15 – 18.30 – Anna Nguyen Viet - Nie ma, nie ma ciebie

18.30 – 18.45 – Kinga Kołodziej i Tomasz Baracz - Wiosennie liryczni

18.45 – 19.00 – Barbara Małecka - Nasza klasa

19:00 – 19:15 – Kamil Kieszkowski - Szabada

19:15 – 19:30 – Aleksandra Matuszczyk - Polska miłość

 

Niedziela – 23.04.2017 r.

                Wszyscy uczestnicy przybywają do Centrum Kultury Izabelin na godz. 11.00

 

godz. 11.00 - 14.00 zajęcia wokalne z Anną Stokalską oraz próba generalna z orkiestrą festiwalową

godz. 14.00 - 16.00 przerwa (obiad, przygotowania do koncertu, próba Singin’Birds)

godz. 16.00 KONCERT KONKURSOWY VI MAZOWIECKIEGO FESTIWALU PIOSENKI – IZABELIN 2017

 

 

Bezpośrednio po Koncercie Konkursowym na scenie wystąpi GWIAZDA FESTIWALU -Singin’Birds

Po występie Gwiazdy Festiwalu i obradach JURY - ogłoszenie wyników oraz rozdanie dyplomów i nagród.

 


 

Protokół z posiedzenia Rady Artystycznej eliminacji do
VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017
Centrum Kultury Izabelin, dnia 18.03.2017

Rada Artystyczna w składzie:
1. Krzysztof Mroziński – przewodniczący Rady
2. Paweł Słoniowski – członek Rady
3. Janusz Marciniak – członek Rady
Po wysłuchaniu 69 solistów, 2 duetów i 3 zespołów postanawia zakwalifikować do
VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017:


Grupa I (2007-2010):


1. Gabrysia Zalewska
2. Anna Gąsiorkiewicz
3. Maja Młodzińska

Grupa II (2004-2006)


1. Urszula Dorosz
2. Zespół Rokendrolki
3. Roksana Ziemińska
4. Justyna Galaszewska
5. Marta  Marat
6. Olga Jagieło
7. Zuzanna Lietz
8. Kamil Kieszkowski

Grupa III (2001-2003)


1. Julia Perz
2. Zespół Wydźwięk
3. Amelia Andryszczyk
4. Zuzanna Bomze
5. Alicja Szemplińska
6. Alicja Stypik
7. Natalia Czapla
8. Natalia Napiórkowska, Mateusz Wierzbowski
9. Zespół Wokalny Sweet Angels
10. Aleksandra Matuszczyk
11. Piotr Zubek

Grupa IV (1992-2000)


1. Anna Nguyen Viet
2. Barbara Małecka
3. Kinga Kołodziej i Tomasz Baracz


Do udziału w warsztatach wokalnych zostają zaproszeni:
1. Helena Jerzak Vel Dobosz
2. Amelia Zbucka
3. Zuzanna Przedpełska
4. Julia Rańda
5. Michalina Dudziej
6. Iga Kusztal
7. Pola Radoń
8. Julia Gąsiorkiewicz
9. Julia Sawicka
10. Julia Karpińska
11. Nina Wójcik
12. Alicja Kłosińska
13. Aleksandra Merchel
14. Olga Lipińska




Izabelin, dnia 18.03.2017 r.


 

 


 

Przesłuchania do VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki - Izabelin 2017
Centrum Kultury Izabelin, dnia 18.03.2017 r.

UWAGA, rozpoczynamy o godz. 10:00 !!

Godziny rozpoczęcia przesłuchań poszczególnych grup podane są orientacyjnie.

Prosimy przybyć przynajmniej 20 min. przed swoim występem a następnie
potwierdzić obecność oraz przekazać podkłady muzyczne do piosenek w sekretariacie Biura Organizacyjnego.

UWAGA !! Każdy uczestnik przywozi krótką notkę informacyjną - o sobie (do festiwalowego folderu).

Kolejność przesłuchań

Grupa I roczniki 2006-2010 (godz. 10:00 - 11:00)

Dominika Wójcik
Gaja Kusztal
Gabrysia Zalewska
Agata Goworowska
Helena Vel Dobosz
Nadia Cybulska
Wiktoria Fabisiak
Anastazja Sakolska
Stanisław Kukulski
Amelia Zbucka
Zuzanna Nowakowska
Anna Gąsiorkiewicz
Zuzanna Chmielarczyk
Maja Młodzińska


               Grupa II roczniki 2004-2006 (godz. 11:10 - 14:00)                

Urszula Dorosz
Zuzanna Przedpełska
Aleksandra Samburska
Maria Róża Nowak
Martyna Wójcik
Aneta Dębkowska
Amelia Kaczmarczyk
Milena Żołnierzak
Wiktoria Kobylińska
Karina Czarnota
Rokendrolki
Roksana Ziemińska
Emilia Mazurkiewicz
Ewa Rogowska
Zofia Szwajkowska
Julia Rańda
Michalina Dudziej
Maja Ziółkowska
Justyna Galaszewska
Marta  Marat
Olga Jagieło
Zuzanna Lietz
Paulina Szewczyk
Iga Kusztal
Karina Szurek
Pola Radoń
Jakub Jeskie
Julia Gąsiorkiewicz
Alicja Grzegrzółka
Gabriela Sadkowska
Julia Sawicka
Mateusz Tokarski
Kamil Kieszkowski

                   Grupa III roczniki 2001-2003 (godz. 14:15 - 16:30)                

Barbara Smolińska
Julia Perz
Kasia Głogowska
Zespół Wydźwięk
Amelia Andryszczyk
Julia Karpińska
Agata Zielińska
Nina Wójcik
Kłosińska Alicja
Zuzanna Bomze
Natalia Bielecka
Wiktoria Witkowska
Aleksandra Merchel
Jagoda Wichowska
Alicja Szemplinska
Natalia Dobrowolska
Aleksandra Osiecka
Alicja Stypik
Natalia Czapla
Natalia Napiórkowska, Mateusz Wierzbowski
Zespół Wokalny Sweet Angels
Aleksandra Matuszczyk
Julia Witt
Julia Zawadzka
Izabela Iwanicka
Piotr Zubek

               Grupa IV roczniki 1992-2000 (godz. 16:30 - 17:30)          

     
Aleksandra Wnuczek
Zuzanna Szwarczewska
Daria Nowikowska
Alina Wraga
Natalia Olszanka
Katarzyna Bednarczyk
Monika Cichocka
Olga Lipińska
Natalia Tederska
Kinga Kołodziej i Tomasz Baracz
Anna Nguyen Viet
Maja Fijałkowska
Barbara Małecka





 


 

REGULAMIN

VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017

Festiwal adresowany jest do młodych wokalistów zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Główne jego cele to:

            - promowanie wybitnie uzdolnionej młodzieży,

            - popularyzacja śpiewania piosenek i kierunkowanie właściwego rozwoju,

            - prezentacja dorobku artystycznego solistów, duetów i zespołów wokalnych.

 

I.   ZASADY UCZESTNICTWA

  1. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 25 lat w następujących grupach wiekowych (wg roku urodzenia):

I grupa - roczniki 2007-2010

II grupa - roczniki 2004-2006

III grupa - roczniki 2001-2003

IV grupa - roczniki 1992-2000

 

  1. Uczestnikami konkursu mogą być soliści, duety oraz zespoły wokalne (do 8 osób) z wyłączeniem laureatów nagród Grand Prix festiwali organizowanych przez
    Fundację „Młodzi Artyści”.

 

II.   REPERTUAR

  1. Każdy wykonawca zobowiązany jest przygotować na eliminacje dwie piosenki:

- jedną obowiązkową, do wyboru z dziewięciu płyt Fundacji z serii „Młodzi Artyści Śpiewają”

Płyty można otrzymać kupując cegiełkę na rzecz fundacji na stronie internetowej http://mlodziartysci.eu/index.php?page=plyty-z-piosenkami-i-podkladami
oraz w Centrum Kultury Izabelin (tel. 022 752 68 28/17)

- drugą dowolną piosenkę w języku polskim – mile widziane nowe interpretacje znanych piosenek.

  1. Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest podanie na karcie zgłoszenia numeru identyfikacyjnego, który jest zamieszczony na dziewiątej płycie – „Młodzi Artyści Śpiewają 2017”, bez względu na to z której płyty zgłaszana jest piosenka.

Formularz karty zgłoszenia dostępny jest  na stronie: 
http://mlodziartysci.eu/index.php?page=zgloszenie-na-festiwal

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 marca 2017 r.

 

  1. Na płytach znajdują się również podkłady muzyczne do piosenek.
  2. Słowa piosenek zamieszczone są na www.mlodziartysci.eu
  3. Dopuszcza się przygotowanie obu piosenek z repertuaru, który znajduje się na   płytach  Fundacji.
  4. Uczestnicy przygotowują piosenki z pełnym podkładem muzycznym (na płycie CD audio) lub przy akompaniamencie własnym (inst. klawiszowe, gitara, itp.).

 

 

III.   ELIMINACJE

  1. Przesłuchania eliminacyjne do VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki– Izabelin 2017 odbędą się dnia 18 marca 2017 r. od godz. 10.00 w Centrum Kultury Izabelin,
    ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin
  2. Podczas przesłuchań Rada Artystyczna wybierze osoby zaproszone do udziału w Warsztatach Wokalnych oraz Koncercie Konkursowym.
  3. Decyzje Rady Artystycznej są ostateczne.

 

IV.   WARSZTATY WOKALNE i KONCERT KONKURSOWY

 

  1. Dnia 22 kwietnia 2017 r. w Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin, odbędą się warsztaty wokalne i próby z orkiestrą festiwalową.
  2. Dnia 23 kwietnia 2017 r. w Centrum Kultury Izabelin odbędzie się Koncert Konkursowy VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017.
  3. W Koncercie Konkursowym każdy solista, duet lub zespół wokalny wyłoniony w trakcie eliminacji zaprezentuje jeden utwór.
  4. Rada Artystyczna festiwalu zastrzega sobie prawo wyboru tego utworu spośród dwóch prezentowanych podczas eliminacji lub zaproponowanie nowego utworu.
  5. JURY i NAGRODY
  6. Wszystkie prezentacje w koncercie konkursowym będą oceniane przez jury.
  7. Ocenie podlegać będą:
  8. walory wokalne
  9. umiejętności warsztatowe
  10. interpretacja utworu
  11. dobór repertuaru i możliwości wykonawcy
  12. Decyzje Jury są ostateczne.

 

V.   NAGRODY

Grand Prix VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017 - 1.000 zł.

Nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia.

Jury ma prawo zaprosić jednego lub dwóch spośród głównych laureatów do  udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA – Zielona Góra 2017.

 

VI.   INFORMACJE OGÓLNE

  1. Uczestnicy eliminacji oraz koncertu dojeżdżają na koszt własny.
  2. Niepełnoletnim uczestnikom konkursu musi towarzyszyć pełnoletni opiekun lub rodzic.
  3. Zgłaszając się do Festiwalu, Uczestnik lub prawny opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) zezwala na wykorzystanie i przetwarzanie danych zawartych  w karcie zgłoszenia w zakresie niezbędnym do realizacji Festiwalu.
  4. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie, w dowolny sposób. Wycofanie zgody jest wolne od opłat.
  5. Pełnoletni Uczestnik lub prawny opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.
  6. Podanie danych w zakresie wynikającym z formularza jest niezbędne celem zakwalifikowania uczestnika do udziału w festiwalu.
  7. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.
  8. Decyzje Rady Artystycznej oraz Jury są ostateczne i nieodwołalne.
  9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wielokrotnej rejestracji, wielokrotnego publicznego wykonania i odtwarzania, wielokrotnej publicznej emisji radiowej i telewizyjnej prezentacji artystycznych uczestników imprezy, bez wypłacania im honorariów.
  10. Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży "Młodzi Artyści" z siedzibą w Zielonej Górze jest administratorem danych osobowych osoby wypełniającej formularz zgłoszenia do konkursu - do czasu jego zakończenia.
    Pełnoletni Uczestnik lub prawny opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.
    Podanie danych w zakresie wynikającym z formularza jest niezbędne celem zakwalifikowania uczestnika do udziału w konkursie.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie, w dowolny sposób. Wycofanie zgody jest wolne od opłat.

 

Wszelkich informacji organizacyjnych, programowych i technicznych udzielają:

 

Biuro Organizacyjne Festiwalu

Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin
Grzegorz Nowicki, Karolina Dubaniewicz
imprezy@centrum.izabelin.pl
tel. (022) 752 68 17

 

Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”
Paweł Słoniowski
fundacja@mlodziartysci.eu
tel. 602590776, 661954325

Pobierz plik z regulaminem w formacie *.pdf