Festiwal FUMA 2021

Festiwal FUMA 2021

Jak zgłosić się do udziału w Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA-Zielona Góra 2021 ?
Koniecznie przeczytaj
regulamin i zobacz instrukcję poniżej.

 1. Po pierwsze: należy posiadać (każdy uczestnik lub zespół) swój kod z płyty CD lub albumu mp3 Młodzi Artyści Śpiewają 2021.
  Płyta CD MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne) dostępna jest tutaj:
  Płyta CD MAŚ 2021
 2. Album mp3 MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne, teksty) dostępny jest tutaj:
  Album mp3 MAŚ 2021

  Uwaga! Wykonawcy, którzy wysłali formularz zgłoszeniowy na festiwale w zeszłym roku podając kod z płyty MAŚ 2020 – ze względu na to, że festiwale się nie odbyły – Wasz kod jest nadal ważny i można go użyć do zgłoszenia na tegoroczny festiwal.

 3. Po drugie: należy nagrać (chyba że już macie nagrane 😉 dwa filmiki demo video z Waszym wykonaniem na żywo dwóch polskich piosenek:

  – Pierwszą piosenkę obowiązkową, do wyboru z trzynastu płyt Fundacji p.n. „Młodzi Artyści Śpiewają”, których można posłuchać i nabyć kupując cegiełkę na rzecz fundacji na stronie internetowej:
  Piosenki i podkłady muzyczne Fundacji Młodzi Artyści

 4. – Drugą piosenkę dowolną – w języku polskim

  Nagranie video może być zrobione w dowolnym miejscu – w domu, na koncercie, w szkole itp.

 5. Po trzecie: umieścić Wasze dwa filmiki demo na serwisie (youtube, vimeo itp.)
  Filmy nie muszą być dostępne publicznie, ale ustawcie opcję żeby osoba której przekażecie linki mogła je obejrzeć.
  Jak to sprawdzić ? Przekażcie linki do obu filmów koleżance/koledze/komuś bliskiemu aby bez logowania na Wasze konto uruchomił je na swoim smartfonie/komputerze.

  Jeśli będzie mogła/mógł je obejrzeć to znaczy że gdy wyślecie do nas linki – to Rada Artystyczna Festiwalu też będzie mogła je obejrzeć. To bardzo ważne bo tylko tak będziemy mogli Was docenić.

 6. Po czwarte: przygotujcie 1 Wasze zdjęcie (plik jpg max 2 MB) oraz krótką notkę o sobie (plik txt lub doc).Plik ze zdjęciem nazwijcie Waszym imieniem i nazwiskiem.
 7. Po piąte: należy wysłać formularz zgłoszeniowy on-line do dnia 30.04.2021 r. – wypełnia go osoba pełnoletnia (rodzic, opiekun, lub pełnoletni uczestnik)