Warsztaty wokalne

Tematyka warsztatów to m.in.:

Prawidłowa postawa i oparcie oddechowe.
Co się dzieje w moim ciele, kiedy śpiewam ? Budowa aparatu fonacyjnego i artykulacyjnego.
Jak mogę rozgrzać głos ? Ile czasu ćwiczyć ?
Rejestry głosu, rezonatory, skala głosu, barwa głosu.
Dykcja – ćwiczenia artykulatorów.
Jak dbać o swój głos ? Fakty i mity.
Czym się kierować przy wyborze piosenki ? Interpretacja utworu i wskazówki dot. wyboru piosenki.
Najczęstsze błędy wokalne – jak ich unikać ? Po czym poznać, że coś jest nie tak i jak sobie poradzić ?
Jak przygotować się do występu i nagrania w studio ?

Każda osoba która wyśle formularz zgłoszenia i zostanie przyjęta na warsztaty, co tydzień otrzyma bezpłatny dostęp do kolejnych wokalnych lekcji video.

Warsztaty poprowadzi Ada Rusinkiewicz – wokalistka, singer-songwriterka.

Jako jedna z nielicznych w Polsce uczy wokalnych technik ekstremalnych (false chord screaming, distortion). Prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu i warsztaty wokalne. Ukończyła klasę Śpiewu Jazzowego w Zespole Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, była słuchaczką Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Utwory zespołu hethet, w którym śpiewa, pisze teksty i współtworzy muzykę, były nagradzane na wielu festiwalach, m.in. na Ogólnopolskim Konkursie Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia”, na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w ramach Impresji artystycznych Śpiewające Obrazy oraz na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Oleśnie.

Na przygotowanym przez Adę kursie dowiecie się, jak najlepiej ćwiczyć i dbać o swój głos oraz co możecie zrobić, aby ustrzec się przed błędami popełnianymi przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze śpiewem. Czeka na Was dużo wskazówek i wiedzy teoretycznej, ale nie zabraknie też ćwiczeń praktycznych, dzięki którym poczujecie się pewniej i zmotywujecie się do dalszej pracy nad swoim warsztatem wokalnym.

 

Zapisy przyjmujemy do dn. 19.11.2020 r.

Zanim zgłosisz się na warsztaty koniecznie PRZECZYTAJ REGULAMIN.